Godziny otwarcia

Pon. - Pt: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Umów się na wizytę

517 323 423 recepcja@supramedica.pl

Anna Smardzewska

Jestem pedagogiem specjalnym oraz certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku „Pedagogika” na specjalności „Resocjalizacja społecznie nieprzystosowanych” w Wyższej Szkole Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie. Następnie ukończyłam tam również studia magisterskie o tej samej specjalności. Nie pracowałam jednak w zawodzie pedagoga resocjalizacyjnego.
Swoją życiową przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęłam w 2015 roku, dzięki tej pracy już widziałam , co chcę robić i czym się zajmować. Dlatego też podjęłam studia podyplomowe na kierunku” Edukacja integracyjna i włączająca” w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Po ukończeniu studiów, zaczęłam pracę jako pedagog współorganizujący kształcenie. Od 5 lat wspomagam „moją” klasę, obecnie już piątą. Praca w szkole, jest dużym wyzwaniem oraz „kopalnią” wiedzy i doświadczeń. Moją pracę staram się wykonywać na 200%, staram się szeroko patrzeć na każde dziecko, wsłuchuję się w potrzeby dzieci, by zapewnić im efektywną pomoc. Dbam równocześnie o swój rozwój, poszerzenie kompetencji i zdobywanie nowych uprawnień.
Ukończyłam kolejne studia podyplomowe, również na Akademii Pedagogiki Specjalne im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Terapeutów Integracji Sensorycznej(PSTIS), na kierunku „Diagnoza i terapia dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej”.
Lubię pracę z dziećmi, lubię pomagać, czuć się doceniana. Dzięki temu wiem, że życie jest piękne:)

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”
(Ks. Mieczysław Maliński).

Integracja sensoryczna

Co to jest Integracja Sensoryczna? Zobacz

Logopedia

Dowiedz się więcej o terapii logopedycznej w SupraMedica. Zobacz

Rehabilitacja dzieci

Czym się zajmujemy? Zobacz
SupraMedica. Centrum Diagnozy i Terapii