Godziny otwarcia

Pon. - Pt: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Umów się na wizytę

517 323 423 recepcja@supramedica.pl

Renata Bobińska

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Arterapia. Swoją wiedzę zdobywała także w licznych szkoleniach terapeutycznych, wykładach i konferencjach psychiatrycznych.

Od 2002 roku zajmuję się psychiatrią osób dorosłych, ale konsultuje również dzieci, które potrzebują wsparcia. Obecnie jest pracownikiem na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży w Szpitalu Wolskim, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z młodszymi pokoleniami jako wykładowca i pracownik Oddziału Klinicznego Psychiatrii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Od wielu lat współpracuje z psychologami, psychoterapeutami i lekarzami specjalności tak, aby leczenie pacjentów przebiegało w sposób kompleksowy. W ośrodku SupraMedica bierze czynny udział w diagnozach dzieci w kierunku Zespołu Aspergera, Autyzmu, Całościowych Zaburzeń Rozwoju oraz ADHD.

Doświadczenie zdobywała między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii III klinice między innymi jako Ordynator Oddziału dziennego, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie- Oddział Psychiatrii dla Dzieci.

Integracja sensoryczna

Co to jest Integracja Sensoryczna? Zobacz

Logopedia

Dowiedz się więcej o terapii logopedycznej w SupraMedica. Zobacz

Rehabilitacja dzieci

Czym się zajmujemy? Zobacz
SupraMedica. Centrum Diagnozy i Terapii