Godziny otwarcia

Pon. - Pt: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Umów się na wizytę

517 323 423 recepcja@supramedica.pl

Ewa Strugalska-Gola

Ukończyłam psychologię w trybie stacjonarnym, o specjalności klinicznej, na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT.

Ukończyłam studia podyplomowe  „Psychologiczne wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie” pod kierownictwem dr Ewy Odachowskiej. Ukończyłam szkolenie z zakresu alternatywnej komunikacji AAC oraz szkolenie dotyczące Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w pracy z osobami z niepełnosprawnością. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodku Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT, Powiślańskiej Fundacji Społecznej, Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Prowadziłam zajęcia terapeutyczne skierowane do dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, całościowymi zaburzeniami rozwoju (CZR), współpracując z placówkami przedszkolnymi oraz szkolnymi. Obecnie pracuję jako psycholog, udzielając różnych form wsparcia skierowanych do osób dorosłych i osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową. Zajmuję się działaniami o charakterze interwencyjnym oraz prowadzę treningi z zakresu komunikacji. W Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT realizuję świadczenia NFZ w zakresie porad psychologicznych. W ramach diagnozy psychologicznej zajmuję się rozpoznaniem źródła problemu, określeniem dyspozycji psychicznych oraz funkcjonowania poznawczego dzieci, oraz młodzieży do 21 r.ż. W obszarze moich zainteresowań pozostaje terapia zaburzeń lękowych, wsparcie w redukcji napięć, obszar dotyczący traumy relacyjnej, komunikacja oraz Mindfulness.

Integracja sensoryczna

Co to jest Integracja Sensoryczna? Zobacz

Logopedia

Dowiedz się więcej o terapii logopedycznej w SupraMedica. Zobacz

Rehabilitacja dzieci

Czym się zajmujemy? Zobacz
SupraMedica. Centrum Diagnozy i Terapii