Godziny otwarcia

Pon. - Pt: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Umów się na wizytę

517 323 423 recepcja@supramedica.pl

Monika Orzełowska

Absolwentka kierunku psychologii o specjalizacji psychologia zdrowia i psychoterapii Wyższej Szkoły Finansów oraz Zarządzania w Warszawie oraz Pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Certyfikowana Trenerka Treningu Umiejętności Społecznych, Treningu Kontroli Złości oraz Terapeutka Zajęciowa. Obecnie w trakcie szkolenia systemowego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, które przygotowuje do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu pomocy terapeutycznej i diagnozy dzieci i młodzieży.

Posiada doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi i młodzieżą oraz rodzinami. Prowadziła Trening Umiejętności Społecznych oraz szkolenia na temat „Autyzm potrafię rozpoznać”.

Obecnie zajmuje się pomaganiem dzieciom i młodzieży z problemami emocjonalnymi oraz relacyjnymi, z zaburzeniami nastroju, osobom doświadczającym trudności rodzinnych, małżeńskich czy partnerskich. Udziela pomocy psychologicznej i wsparcia osobom przeżywającym osobiste kryzysy, a także rodzinom/partnerom.

W swojej pracy kieruję się myśleniem o rodzinie jako o całości. Pracę z jedną osobą rozumiem jako pomoc w procesie wprowadzania przez nią zmian zarówno w swoim życiu jak i w życiu całej rodziny, tak by cały system rodzinny lepiej radził sobie z wyzwaniami jakie niesie ze sobą życie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w konferencjach naukowych, również szereg dodatkowych szkoleń zawodowych. Pracę swoją poddaje superwizji.

Integracja sensoryczna

Co to jest Integracja Sensoryczna? Zobacz

Logopedia

Dowiedz się więcej o terapii logopedycznej w SupraMedica. Zobacz

Rehabilitacja dzieci

Czym się zajmujemy? Zobacz
SupraMedica. Centrum Diagnozy i Terapii